Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem nagy üzlet lenne,...

Ferenc Furunkulus kérdése:

Szerintem nagy üzlet lenne, Miért nem gyártanak ilyen naptárakat?

Figyelt kérdés
Olyan naptárra gondoltam amiben bennevannak a születésnapok is alapból nem csak a névnapok. Jó tudom hogy akkor egy napba a kockába kellene belepasszírozni több szászezer magyar ember nevét de szerintem meg legetne oldani a nyomtatást.
2016. dec. 17. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
mert semmi közöd másnak a születésnapjához. Ha kíváncsi vagy rá, akkor kérdezd meg az illetőt!
2016. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen hulyeseget reg olvastam, folsirok.
2016. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PresidentEvil ***** válasza:

.

Tízmillióan vagyunk, az naponta átlagban 27,397 név. Ha minden név 16 karakterből áll, az napi 438,352. Ez egyoldalasan nyomtatva A3-as lapokon 8-as betűmérettel, keskeny margóval napi ~25 lap, vagyis évente ~9,125. Egy sima A3-as lap tömege 10g, tehát a naptár 90 kilós lesz. Sok sikert a terjesztéshez :)

2016. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali, épp bent vagyok gépinduláson. Sajnos nem tudjuk elkezdeni a nyomást, mert az elmúlt fél órában 631 ember meghalt. Őket ki kell venni. 483 született. A tördelő csak holnap tudja elvégezni a változtatásokat.
2016. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uh hát ez tényleg kvitelezhetetlen.

Nagyon el vagyok keseredve?

:(

2016. dec. 18. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!