Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a kamiono...

Arass kérdése:

Kinek mi a véleménye a kamionozásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg 18 éves vagyok és készülök majd az érettségire. A szakmám Épületgépész technikus lesz,mivel 5 évesen vagyok. Ebben nem igazán érzem jól magam és gyerekkori álmom a kamionozás.


Tudni kell rólam:


-Szeretek egyedül lenni.

-Hatalmas nagy a tűrőképességem

-A német nyelv előnybe van nálam.


Valami tanács a jövőre nézve? Hol éri meg elkezdeni?

Belföldön melyik cégnél érdemes kezdeni? Mennyi jön ki havi nettóba?


4/1-lenne az ideális.


2016. dec. 19. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én apukám kamionosként dolgozik és egy hónapba 1 hetet van itthon. Németországba és Ausztriaba jár nagy részt,de volt már mindenféle helyen. Áruházakba hordja az árut. Ha szeretsz egyedül lenni akkor ez egy jó munka lenne neked. Én Személy szerint nem kedvelem ezt a munkát mert szinte alig látom az apámat!
2016. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :) Valamiért a hosszabb távolságokat szeretem és nem a gyűjtő munkákat :)


Spanyol-Német viszonyba szívesen lennék. Ilyen van?:)

2016. dec. 19. 17:13
 3/3 anonim válasza:
Van olyan cég. Kótai Zoli bácsi (youtube videós) ő is ilyen cégnél van kb. Egyébként én most csinálom a C+E kategóriát szóval már nincs osk hátra. Sok cég van ami felvesz kezdőket pl. a Waberers itt kbb 400-500 ezer a fizetés havonta. De én a Duvenbeckhez megyek, mert szimpatikusabb. :)
2016. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!