Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! . Ti mit csinálnátok...

L vagyok kérdése:

Lányok! . Ti mit csinálnátok azal a fiuval aki azt az ajándékot, amit vettetek csak ott hagyná a padba, vagy el dobná?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálni vele? Semmit.

Legközelebb ne vegyél neki ajándékot.

2016. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem.vedtek s a csajtól kezdek félni hogy nehogy meg tudja:(
2016. dec. 19. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:

És miért dobtad el? Milyen ajándék amúgy? Mikulás csomag, vagy valami, amit direkt neked vett?


Ha csak véletlenül felejtetted a padban és eltűnt, akkor mondd el neki és kérj bocsánatot. (Ha valami ehető volt, akkor kár aggódni miatta, kicsi az esélye, hogy megtudná, hogy nem te etted meg).

2016. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen..Mikulás....s azért doptam el mert sok rossz dolgot tett velem s ugy meg utáltam hogy kedvemse vólt ki bontani azt amit adott....s ma szoltak hogy vegyem el a tanáribol, de inkáb hagyom...:(..s azt hiszem valahol rá is jött erre mert töbszöris kérdezte hogy hogy tetszett....:((...s hova lett...de nem mertem felelni
2016. dec. 19. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem vele fogsz kiszúrni, ha kidobod, hanem magaddal, ahogy már láthatod is. Hiszen hiába dobod ki, ha úgysem mered előtte felvállalni (legfeljebb akkor báthatná őt, hogy kidobtad az ajándékát, ha tudna róla, dehát attól meg rettegsz).


Magadnak gerjeszted a problémát. Kérd el szépen a tanáriból, vidd haza, bontsd ki, nézd meg mi van benne, hogy tudjál válaszolni az esetleges kérdésekre, és ha ki akarod dobni, az otthoni kukába dobd, akkor nem tudja meg senki.

2016. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én személy szerint pofánverném, de mindenkinek szíve joga hogy ő mit tesz:)
2023. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!