Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ilyen esetben?

Mit tudok tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Külföldről rendeltem csomagot, már 18. napja itt dekkol az országban. (Postai úton van kézbesítés)

Próbáltam 5x hívni a Magyar posta ügyfélszolgálatát, de nem elérhető.

Milyen más módon tudnék reklamálni vagy tudnám felvenni a kapcsolatot a Magyar Postával?



2016. dec. 19. 14:35
 1/3 anonim válasza:
Sajnos a posta az szokott késni...eleget. Nekem egyszer egy hónapig késett a posta
2016. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
E pillanatban 26. perce hívom őket, nem veszik fel, e-mailre nem reagálnak, a posta facebook oldala tele van reklamával. Én Németországból várok egy Amazonos küldeményt, ami 18-a óta van az elosztóban. Egyrészt ajándék lett volna, másrészt az értéke közel azonos a max. értékbiztosítás összegével. Nem szeretném, ha ott dobálnák, hánykolódna még napokat, heteket, esetleg eltűnne, mint két éve a szintén Amazonos szintén ajándék. Bár fizettek kártérítést, de csak 3 hónap elteltével. És egyébként is a tárgy kellett volna nem az ára. Szóval sajnos azt mondom ne számíts rá, hogy ünnepek előtt megérkezik, ha ez szempont. Már mérgemben elgondolkodtam rajta, hogy berontok Budaörsre és addig verem az asztalt, amíg megkeresik/ideadják. Röhej!
2016. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Update: megérte tartani a hívást: úgy a 30. perc környékén humán felvette és többet tudott mondani, mint a nyomkövető rendszer, legalább megnyugodtam, hogy ha minden kötél szakad, akkor beballagok a közeli városi postára érte. Ha netán nem volna kapacitásuk kihozni, ami simán előfordulhat. Szóval kitartás, ők legalább látják hol van, a nyomkövető nem frissül napok óta, ezt elmondta az ügyintéző is, mert átállnak új rendszerre, és akadozik a szolgáltatás. De ahogy elnézem a posta is akadozik...
2016. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!