Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik filmről beszélek?...

Melyik filmről beszélek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az volt benne hogy egy család egy szigetre kerül ès óriás rovarok èltek ott. Asszem lèggömbel zuhantak le. Ott volt mèg Nèmó kapitány, akit a vègèn lelőttek azthiszem. Ès egy nagy házban èlt ahová nem jutottak be az óriásrovarok, meg volt egy inasa is. Ès jöttek kalózok is a szigetre ès elvittèk a csajt, az pedig a fő kalóz fogadott fiába beleszeretett aki nem szeretett volna kalóz lenni, hanem muszáj volt azzá válnia. De vègèn amikor kiakarták szabadítani a csajt, velük ment a fiú is, aki amúgy nagyon jókèpű volt, ès a kis csónakjuk vègèben ült, ès lelőttèk, ès a vízbe esett így hogy 'ááááá' ès az óceán szèp kèk volt az meg totál összevèrezte, ès megmenekítettèk a csajt, ès ott voltak a szigeten, mert amúgy valami kincsèrt jöttek a kalózok. Ja meg volt ott egy kis indián aki nem tudott azon a nyelven amin ők, ès a sziget másik felèn mèg volt sok olyan kis indián, ès az egyik csaj èletèt megmentette, akit megharapott egy kígyó ami amúgy fekete-sárga volt, ès kevert neki valami zöld cuccot amit rátett, ès kiis szívta neki asszem. Bár lehet összemostam egy picit a kèt külömböző filmet, de nem az a lènyeg mert igazából egyiknek sem tudom a címèt. Na mindegy ha valaki felismeri valamelyiket feltètlen irja meg!
2016. dec. 19. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Rejtelmes sziget lesz. ( [link] Bár, ott nem család, hanem néhány katona menekül egy polgárháborús fogolytáborból léggömbbel... de azért nézd meg az imdb linket, mert a többi szerintem stimmel.
2016. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!