Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag-ot hogyan lehet elérni?...

Emag-ot hogyan lehet elérni? Az ugyfelszolgalat egyfolytaban foglalt, email-re nem jon valasz es facebook-on sem.

Figyelt kérdés
Egy hete rendeltem, azota semmi sem tortent a rendelesemmel. Ertem en hogy karacsony elott vagyunk, de ennyire, hogy teljesen eltunik a ceg? A csomagom kezbesitesi cimet kellene modositani. Szoval eleg fontos lenne. Az mas kerdes, hogy egyaltalan ideer karacsonyig?! Most rendeltem eloszor az emag-rol de lehet utoljara.

2016. dec. 20. 12:09
 1/4 anonim válasza:

Másképp nem tudsz, nem magyarországi cég h személyesen menj.


Jelenleg én is hasonló dologban vagyok egy másik webshoppal, én ma 17:00-kor írni fogok nekik egy emailt hogy köszönöm, rendelésemet lemondom. Amíg ők nem adnak infót hogy postázták, addig ezt nyugodtan megteheted.

Ha kell indok, akkor az hogy nem tudtad őket elérni stb elég.


Tedd te is ezt ha úgy érzed hogy tovább nem bírsz várni. Amúgy valószínűleg már nem fog megjönni karácsony előtt, de a két ünnep között azért meg kellene jönnie, kivéve ha nem fake árukészlet mutatás van :)

2016. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nyilvan egyszerubb lenne lemondani. De mar kifizettem. Mire visszautaljak az sem ket nap, ahogy az ugyintezes gyorsasagat latom. :( szoval nem tudom mit csinaljak.
2016. dec. 20. 12:28
 3/4 anonim válasza:

Hát ha előre fizetted akkor ne mond le, mert az Emag van hogy fél év után sem adja vissza a pénzt.

Nem tudom szoktad-e olvasni a Tékozló homárt, fura a neve tudom de az Index fogyasztóvédelmi blogja, sok ilyen volt már az Emaggal kapcsolatban.


Máskor ne fizess előre, ezt meg most várd ki sajnos.

2016. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emag oldalán van olyan, hogy csomagkövetés és azon belül a futárszolgálatnál is lehet követni. Pont nemrég rendeltem, az emagnál nem jelezte, hogy bárhol is tartana a csomag; viszont a futárosnál meg tudtam nézni, hogy hol van. Át is vettem, amint ők írták, hogy megérkezett a pontra. Az emag azóta sem jelzett a csomagról, ennyit róluk.
2016. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!