Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van a legtöbb fogszabály...

Miért van a legtöbb fogszabályzósnak gödröcskéje?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak én tapasztaltam, de elgondolkodtatott :D Ez összekapcsolható? Szerintem nagyon aranyos :3

2016. dec. 22. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor is volt, amikor még nem is volt fogszabályzóm.
2016. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az arcon lévő gödröcske öröklődő tulajdonság, nekem is világéletemben volt, nem hiszem, hogy köthető hozzá :)

Viszont ha az állon lévő gödröcskére gondolsz, akkor az az állcsont alsó részének a tökéletlen összeforrása okoz, még az anyaméhben. Aminek lehet, hogy van valami köze a fogak eltolódásához.

Ó, és ha az állon lévőre gondoltál, akkor vigyázz az ilyen lányokkal - a néphiedelem szerint boszorkányok, vagy mágikus képességgel rendelkeznek ;)

2017. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!