Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HALÁLRA UNOM magam, mit tegyek?

HALÁLRA UNOM magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Halálra unom magam és ez még csak a szünet első napja, nem fogok sehova menni, ismerőseim nincsenek, mit csináljak? mit kezdjek magammal? ismerősöket nem akarok az osztályból, mert ott a legtöbb idióta akik kibeszélik mindig egymást tudom, mert kívülálló vagyok és mindig hallom.

17f


2016. dec. 22. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha korlátlan az interneted akkor a YouTube-on nézhetsz olyan témájú filmeket amik nagyon érdekelnek.
2016. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt csinálom már 13 éves koromóta, már kb minden sorozatot és filmet végignéztem ami érdekelne :/
2016. dec. 22. 15:37
 3/8 anonim válasza:
Ez ismerős, a nyári szünet is kész szenvedés volt nekem.
2016. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt ne is mond :/ végig vegetáltam alatta és azon agyaltam mások milyen jól szórakozhatnak odakint :/.. De nem megy, nem tudok kimenni, mert rosszúl érzem ott magam, pedig kiakarok én, csak nem megy.
2016. dec. 22. 19:04
 5/8 mojam válasza:
Menny el otthonról sétálj egyet, kérdezd meg a barátaid, hogy nincs-e kedvük csinálni valamit....Stb.
2016. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim :/, ismerőseim sem, csak facebookon, de velük nem beszéltem semmit soha, azok csak osztálytársak, vagy volt osztálytársak :/..
2016. dec. 22. 19:22
 7/8 anonim válasza:

Ez is mostani kérdés?:D

Huu hát...segíts a házimunkában, ha van háziállatod vidd ki sétálni, vagy játsz vele. Nézegess kérdéseket gyk-n, dekoráld ki a szobád, vezess naplót, rajzolj. Írj verseket, olvass, ha nem tudsz mit irány a könyvtár. Ha van biciklid biciklizz, esetleg nézz tv-t, csak megy benne valami érdekes ha mást nem tudsz csinálni.

Remélem segítenek az ötleteim....^^

2016. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vállalj (diák)munkát. Leköt, pénzt keresel és állítólag nemesít. Ismerősöket és új tapasztalatokat is szerzel, később lehet, hogy hasznosak lesznek, vagy akár vissza is tudsz menni dolgozni, ha tetszik és elégedettek veled. Csinálhatsz önkéntes munkát is, itt pénzt nem keresel, de barátokat, tapasztalatot szerzel: PET kupa, ételosztás, vagy MME-s madármegfigyelés. Ha nem szereted a társaságot, kimehetsz egyedül is szemetet szedni a parkba vagy az erdőbe. Sportolj heti 2-3 alkalommal, erőt ad, nemcsak fizikait, szellemit is, és jobban megtalálod a helyed a világban. Látogasd meg a nagyszülőd legalább egyszer egy héten és segíts is neki, ha kell. Szánj egy órát arra, hogy meghallgatod, bármennyire is nem érdekel a mondandója.
2021. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!