Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cewe fotószolgálattól...

A cewe fotószolgálattól rendelt memóriajátékot kb. mikor vehetem át?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem egy memóriát a cewétől, és beütöttem, hogy a müllerben szeretném átvenni. Eddig rendben is volt, azt írta, hogy azonnali nyomtatás. Én ezt úgy értelmeztem, hogy amikor elmegyek érte kész lesz. Lehet, hogy én értettem félre az azonnali nyomtatást, de a drogériában azt mondták, még nem érkezett meg. Akkor hogy is van ez? Futár viszi oda, és úgy vehetem át? Ha igen, kb mikor? Köszönöm a válaszokat előre is, sürgös lenne.

2016. dec. 23. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

egy központi nyomdában készülnek a termékeik, futárral hordják ki az elkészült dolgokat, gondolom naponta 1-2 alkalommal és amikor megérkezett az átvételi pontra, akkor kapsz értesítést, hogy átveheted.


ha ennyire az utolsó pillanatban rendelted meg karácsony előtt már nem hiszem, hogy megkapod. nálunk a szomszéd plázában már tegnap is csak mára vették fel az 1 órás rendeléseket, annyira sok munkájuk volt. a Cewe központi nyomdába meg az ország minden részéről jönnek a rendelések.


sőt könyvrendelésnél is mindenhol írták, hogy az ünnepek előtt már ne számítsak a rendelésemre, sőt egyes boltokat kiválasztani sem engedett a Bookline a túlterheltség miatt.

2016. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát karácsonyra tényleg nem jött meg, de sebaj. Ment a zöld kéz. :)
2016. dec. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!