Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom a pokémon...

Csak én nem bírom a pokémon új szinkronangjait?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el nézni a pokémon 4. évadját és azt tapasztaltam hogy Ashnek mintha vékonybb lenne a hangja (az új szinkron színész hangja kicsit érződik) És még ott van Mijáú a rakéta csapat macskája. És egy utolsó csak nekem nem jön be a rakéta csapat új mottója?

2016. dec. 26. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak te. Mert én speciel lesz@rom.
2016. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 4-5-6. évadban nagyon rossz szinkronhangja van Ashnek. A 10-11. évadban megint jó lesz, aztán a 12. évadtól szar megint. :(
2016. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Én is most kezdtem újra nézni,de rájöttem,hogy lehet túl sok a "jó"-ból:D

Annyira egy sablonra íródnak a részek...vagy ez később megszűnik?

6. évad felénél vagyok,de meguntam:D

Állandóan a rakétáknak drukkolok:D

2017. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ash 4-9. évados hangját azért bírtam, mert hiába vékonyodott, határozottabbság is érzékelhető a hangjában. A 10-11.-es hangja egy kisebb visszafejlőlés, Szalay Csongor csak akkor jó egy karakternek, ha vele kezdik alapból. 12.-et már én sem tudom. Minárovits (1-3.) kifogástalanul jobban teljesített Meowth-ként, mint Szokol Péter (újabb), illetve Vass Gábor is kicsit másképp ábrázolja Oak-ot, mint Kőszegi Ákos tette korábban, de ha a többit nem is Ash 2. hangját én jobban bírtam mint a többit.
2017. júl. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!