Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana egy nagyon jó...

Cityu100 kérdése:

Valaki ajánlana egy nagyon jó animét?

Figyelt kérdés
Teljesen kifogytam... Ajánlanátok szupi animéket? A kedvenceteket is leírhatjátok...

2016. dec. 26. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Seirei no Moribito

Wolf's Rain

Mobile Suit Gundam 00

Ouran High School Host Club

Baccano!

Beck

Mushishi

Trigun

Sakamichi no Apollon

Dusk Maiden of Amnesia

Ghost Hunt

Space Battleship Yamato 2199

Tenkuu no Escaflowne

Juuni Kokuki

Tengen Toppa Gurren-Lagann

Kuragehime

Fate/Zero

Eureka Seven

Steins;Gate

Uchuu Kyoudai

Gintama

Sket Dance

Cross Game

Ansatsu Kyoushitsu

Natsume Yuujinchou

Gosick

Mobile Suit Gundam SEED

Gungrave

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Gin no Saji

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Barakamon

Black Lagoon

Psycho-Pass

Haibane Renmei

Katanagatari

2016. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

* Mirai Nikki

https://www.youtube.com/watch?v=fnNHPozZcCM

Nekem örök kedvenc. A főszereplő Yuno (Yandere lány) és Yuki (akibe szerelmes Yuno) belecsöppenek egy túlélőjátékba, a nyertes pedig a Tér és Idő Istenévé válik. Összesen 12 versenyző van, és mindegyikük birtokol egy különleges naplót, ami képes megjósolni a tulajdonos örömét. Ha egy bizonyos napig nem kerül ki a győztes, a világ darabjaira hullik. Imádom, és nagyon sokat rejt magában.

* Elfen Lied

https://www.youtube.com/watch?v=sQTfzA3POSo

Lucy-ről szól, aki szintén Yandere. Különleges karokat tud előidézni, és ezekkel bármit elérni, ilyenkor elveszti a kontrollt, és kegyetlenül gyilkolni kezd. Egész életében bezárva élt, ahol kisérleteztek rajta, majd amikor megszökik, agykárosodást szenved, és egy fiú talál rá, az unokatesvérével. Mint kiderül, a múltjukban már találkoztak.

* Assassination Classroom

https://www.youtube.com/watch?v=bKtn_ldhSSw

Most fejeztem be az első évadot, nekem nagyon tetszik. Egy polipszerű lény elpusztította a Hold 70°%-kát, és egy éven belül ugyanezt szándékozza tenni a Földdel is. Addig is, senki se tudja miért, az 3-E osztály tanára akart lenni. A kormány belemegy, de szigorúan azzal a feltétellel, hogy nem bánthatja a diákokat, akik az órák során próbálják megölni, hogy megmentsek a Földet, és megszerezzék a 10 milliárdos jutalmat.

* Deadman Wonderland

https://www.youtube.com/watch?v=NtTAgEUaee4

Ganta végignézte, ahogyan osztályát legyilkolta egy vörös ruhás alak. A gyilkosságért őt zárják börtönbe. Nem is akármilyenbe! A Deadman Wonderland egyszerre börtön és cirkusz a látogatók számára. A raboknak minden harmadik napon enniük kell egy cukorkát, különben a nyakukon lévő nyakörv beléjük ad egy halálos mérget. A börtönben Ganta találkozik Shiro-val, aki Yandere, és gyerekkori barátja. Minden napot túl kell élnie, mialatt rájön, ugyanolyan képessége van, mint a vörös ruhás gyilkosnak.

* Gokukoku no Brynhildrhttps:

//www.youtube.com/watch?v=kQmzD5CT0ec

Murakami barátja Neko gyerekként meghal. Évekkel később jön az osztályába egy lány, aki kiköpött mása a lánynak. A lány tagadja, hogy a halott barátja lenne. Azonban kiderül, hogy egy boszorkány. Egy laborban, rajta, és sok másik emberen kísérleteket hajtottak vége, hogy képességeik legyenek. Sikerült páruknak megszökniük, és segítségre szorulnak, hiszen üldözik őket, és a bizonyos orvosság szedése nélkül napokon belül meghalnak.



Bevallom, én is elég kezdő vagyok még az animék terén. Eddig ezeket láttam. Tervezem elkezdeni az Another címűt is.

2016. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Istenek vagytok! köszi <3
2016. dec. 26. 19:51
 4/5 anonim válasza:

Gakusen Toshi Asterisk

Vampire Knight

Sword Art Online

Noragami

Attack on Titan

Golden Time

One Punch Man

Yuri on ice (ezt nem nezem de nagyon istenitik)

2016. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bettykeke válasza:
100%

Ezek az én best animéim,de lehet,hogy mindegyik nem fogja elnyerni tetszészed :) Attack on Titan(Shingeki no Kyojin)

Seikon no Qwaser

Makai Ouji: Devils and Realist

Naruto

Naruto: Shippuuden

Hunter x Hunter(2011)

Kuroshitsuji(Black Butler)

Bleach

Bungou Stray Dogs

Code: Breaker

D.Gray-man

Diabolik Lovers

Dance with Devils

Fairy Tail

Hakkenden: Touhou Hakken Ibun

Hakuouki

Kyou Kara Maou

Nanatsu no Taizai

No.6

Noragami

Norn9: Norn+Nonet

Owari no Seraph

Pandora Hearts

Phantom: Requiem for the Phantom

Psycho Pass

Saint Beast

Servamp

Tokyo Ghoul

Trickster

Touken Ranbu - Hanamaru

Uta no Prince-sama Maji Love 1000%

Uta no Prince-sama Maji Love 2000%

Uta no Prince-sama Maji Love Revolution

Uta no Prince-sama Maji Love Legend Star

Yu Yu Hakusho

Watashi ga Motete Dousunda

07-Ghost

Amnesia

Brothers Conflict

Chaos Dragon

DRAMAtical Murder

Kaichou wa Maid-sama

Kamisama Hajimemashita

Monochrome Factor

Ouran High School Host Club

Yuri!!! on Ice

Remélem,hogy kapsz megfelelőt magadnak!!! :)

2016. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!