Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért taszitanak ki valakit a...

Miért taszitanak ki valakit a társaságból? Csak úgy szórakozásból?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert gonoszok.
2016. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem azért is. Általában az olyanok szoktak másokat kitaszítani akik ellenséget látnak a másikban, tudják hogy az akit megaláz sokkal jobb lesz majd az életben mint ő. Így megpróbálja eltávolítani azt a szemèlyt, így egyben úgyérzi és a többi majom társával is elhiteti hogy ő ott a góré az alfahím. De ha ezt egy egész közösség teszi egy emberrel akkor az lehet az ok, hogy magukat nagyobbra tartják és úgyérzik hogy az a valaki az (elöző esettel ellentétben) kevesebb/szégyenre méltóbb mint ők. Pl mikor a szegényebb gyereket kiközösítik a gazdagok. Mert hogy egy szegényebb gyerek az gáz illetve rontaná a színvonalukat. De vannak olyanok is akik tényleg csak egy szar alakok(vagy mentális betegek, pl. A gyilkosok egyrésze) és abban élik életüket igazán (és nem akarnak semmit bizonyítani) hogy másokat megaláznak megvernek stb. Szóval az ilyeneknél van az hogy ez élvezet, bár szerintem az ilyen "emberek" betegek. Vagy nincsenek magukkal megelégedve és próbálnak érvényesülni, maguknak se belátva a hiányosságukat. Így egybe véve az önértékeléssel van gond majdnem mindenhol. Csak kivéve a tényleg mentális betegekkel akik őrültek, az olyan emberek még magukkal sincsenek tisztában. De aza legszomorúbb hogy nem az érzi magát rosszul aki ki közösít valakit hanem az akit kiközösítenek. Ha te vagy kedves kérdező aki kivan taszítva, én azt mondom légy büszke, sokkal jobb vagy másoknál az lehet az oka hogy ez történt veled. Fel a fejjel, beszólnak? Nevess rajtuk😊 hidd el, jobban fog nekik fájni, mint neked az oltogatások.
2016. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!