Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok 122 kiló...

20 éves fiú vagyok 122 kiló vagyok 186 cm, szélességre nem vagyok kövér csak a hasam nagy. Szerintetek mi lehet ennek a nagy súlynak a következménye? Igaz a pulzusom van amikor 120. De mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 21:01
 1/6 anonim válasza:
Ha alapjáraton ilyen tenyeresen giga talpas paraszt genetikád van akkor semmi következménye nem lesz.
2016. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól van már te!Nem tehetek róla
2016. dec. 28. 10:54
 3/6 anonim válasza:

Papito amit írtam abban semmiféle rosszindulat nem szerepelt. Én is hasonló felépítésű vagyok mint te,

csak poénra veszem a figurát. Peace

2016. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van amikor 3 nap alatt hízok egy kilót simán lehetnék már 150-160 kiló ha nem fogytam volna,csak visszaszedtem mert semmi nem ment le a hasamról 20 kiló fogyás után
2016. dec. 28. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyi idősen mint te lefogytam 30 kilót mozgással, és odafigyeltem az étrendemre. Nekem nincs gond a pulzusommal viszont a vérnyomásom sokáig volt magas a kelleténél, mióta soványabb vagyok azóta a vérnyomásom is lejjebb ment, ezt orvos is megjegyezte, igaz nem tökéletes, de jelen esetben normális.
2016. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
270-is volt a vérnyomásom semmit nem éreztem 24 órás mérőt tettek fel nem tudom hogy csalt-i vagy sem
2016. dec. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!