Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb motorfűrész?...

Melyik a jobb motorfűrész? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Husqvarna 137,vagy Husqvarna 235????Melyik a jobb otthoni használatra.Évente egy-két gyümölcsfa kivágására,és elszáradt gallyak levágására.Vagy ha ezek nem jók,akkor melyik?
2010. máj. 3. 17:06
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Úgy gondolom hogy egy ilyen kis munkákhoz nem kell ilyen "márkás" gépet venned. Elég ha veszel egy kínai láncfűrészt a románoktól kb 15 ezer forint és vadonatúj 52 ccm 45 centis vezető és nagyon erős szerkezet már vagy 10et adtunk el belőle és még senki sem hozta vissza hogy baja lenne vele.
2010. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezen én is elgondolkodtam.De volt már hasonló gépem.Azt is ritkán használtam,de ha nagyon kellett,mindig cserben hagyott.Melegen nagyon nehezen indult.Egy huzamosabb fadöntés,darabolás után felforrott a benzin benne!!És ez nem vicc.Elmentünk fát kivágni,és fa nélkül mentem haza.Ezért inkább egy kisebb köbcentis,de megbízható gépet szeretnék.Annak csak örülök,ha a tiétek nem ilyen.Megkérdezhetem a márkáját?
2010. máj. 3. 21:48
 3/6 bamboochatheone ***** válasza:

Márkáját? xD

Ez vicces hiszen ez kínai tömegtermék és ilyen "nóném" de ha annyira meg akarom határozni akkor S-IDEE de kapható STHIL néven is ami véletlenül sem a nagymárkás gépgyár terméke. Ezt tudom ajánlani. Ha kérdezhetem akkor merre laksz?

2010. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miskolc
2010. máj. 4. 12:56
 5/6 bamboochatheone ***** válasza:

:D

Ott biztosan találsz de ha nem akkor Nyíregyházán 10000%-ék!

2010. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Husqvarna 236
2011. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!