Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem nézi meg senki a...

Miért nem nézi meg senki a youtube videómat?

Figyelt kérdés

már majdnem 1 hónapja megvan a csatornám (Flo flo) már 2 videó fent van holnap fenn lesz a 3. de senki nem nézi meg pedig rengeteget foglalkozom vele, vágom, egyéni indexkép, zárólap, hangeffekt és méghis semmi...... valaki tud ebben segíteni

ui: megköszönném ha valaki feliratkozik a csatornámra (flo flo)



2016. dec. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerőseidnek elküldted már, hogy véleményezzék?
2016. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kerestem, de nem találom.
2016. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
írjátok be azt hogy napi menű reggeli. talán úgy kiadja
2016. dec. 28. 21:26
 4/8 A kérdező kommentje:
2016. dec. 28. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nem reklámoztad eddig, nem ismernek az emberek, az ismerőseid lehet nem is tudják, hogy youtube videókat készítesz.
2016. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia megneztem a csatornadat, nekem szimpi vagy ugyhogy fel is iratkoztam. Sok sikert a tovabbi a videokhoz es sok feliratkozot!😃
2016. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nézz szét milyen témák népszerüek most és olyan videókat csinálj. Nagyon sok idő és munka kiépiteni egy "nézőtábort" Ne add fel!
2016. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mert senkit sem érdekel. :)

Ne a nézettség miatt videózz, hanem magadét, vagy ne is, inkább menj focizni, rajzolni...stb. :)

Azért sok sikert, ha esetleg folytatod!

2016. dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!