Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Samsung Galaxy A5...

Vettem egy Samsung Galaxy A5 (2016) Mobiltelefont és adtak ajándékba hozzá + Level U Bluetooth fejhallgatót és nem észleli a telefon. Miért? [LENT]

Figyelt kérdés
Első nap amikor megvettem bekapcsoltam a fülhallgatót ment mint az atom jó messze elmentem a telótol akkor is ment a zene de másnap bekapcsolom és nem észleli a bluetooth jelet a telefon mondom biztos lemerült és töltöttem egész nap de csak piros és kék pöttyök vibrálnak a kid led lámpán a fülhalgatőn miért van ez hogy nem csatlakozik?
2016. dec. 30. 23:25
 1/2 anonim válasza:

NEMAM KIDOBOD VAGY VISSZAKULDOD HOGY ROSSZ!!!!

/beállítások/->/kisegito alkalmazasok/->/samsung level/(leges legallul)

Ja es fontos hogy mikozben ezeket keresed be legyen kapcsolva a BT.

aztán ha megvan visszamész a bluetooth beállításokba, és a fülesen az eredetileg megállító gombot (ha felveszed a nyakadba jobb oldalt a legalso gomb) na... azt nyomd sokáig. Mind addig ameddig a BT ki nem jelzi h Samsung Galaxy Level U. Onnan meg már csak rá kell csatlakozni.



(Bekem is ez volt, majdnem szivbajt kaptam)

Szerencsere egy haveromnak van ilyenben ismeretsége és ő megmutatta...

Ja es meg annyi hogyha csinalsz rajta biztonsagi visszaalltast akkor ugyan ezt meg kell csinálnod amugy meg hogyha mind a ketto be van kapcsolva utomatikusan fog kapcsolodni

2017. febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szami3 válasza:
Köszi probálkozni fogok
2017. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!