Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőr szeretnék lenni....

Rendőr szeretnék lenni. Melyik suli a jobb? Pesten a főiskola vagy pl a Szegeden közepsuli?!

Figyelt kérdés

Tehát 17 éves lány vagyok,166 cm a vagyok.Sportos vagyok,már 1 éve készülők a felvételire.

Németből már van középf.nyelvizsgám,ecdl vizsgám is van,és hamarosan a jogsim is megvan :D Olvastam hogy ezekre +pont jár a felvételin.Szóval az lenne a kérdésem.hogy melyik suli lenne a jobb?!

Nagy különbség van a kettő között?!



2017. jan. 3. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Fő suli!!
2017. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van különbség! Főiskola tiszthelyettes, és tovább ha komoly a szándékod, és az elhivatottságod!Középsuli lépéshátrányban leszel nehéz lesz a létrán előrébb haladnod!
2017. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor maradok a fő sulinál!Esetleg valakinek van saját tapasztalatta?Mindegy melyik suliról. :)
2017. jan. 3. 10:26
 4/7 Rush00 válasza:
Hello! Igen van különbség a két iskola között: Főiskolán, ami már nem főiskola de ebbe most nem folyok bele, ha sikeresen végzel hadnagy/főhadnagy ranggal lépsz ki ami ugye tiszti rang. Szakközépről mint pl. Adyliget, Körmend, Szeged, Miskolc őrmester ami a ranglétra legalja. De itt a nagy kérdés hogy valójában mivel is szeretnél foglalkozni a rendőrségen belül? pl. nyomozó, járőr ? Ha tudod akkor írd meg mert úgy könnyebb segítenem! :)
2017. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rush00 válasza:
Ja és a második válaszolónak mondanám hogy a főiskola nem tiszthelyettes! Az a szakközép!
2017. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,utána rájöttem hogy már egyetem :D A nyomozói munka érdekelne.Szóval akkor jobban járok ha az egyetemre megyek,ott hamarabb leszek nyomozó?! :D
2017. jan. 5. 22:34
 7/7 Rush00 válasza:
Igen, ha nyomozó szeretnél lenni mindenképp az NKE (Nemzeti Közszolgálati Egyetem)ajánlott.
2017. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!