Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt a néni akinek segített...

Meghalt a néni akinek segítettem, de nálam van a lakáskulcsa, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Én segítettem neki apróbb dolgokban évek óta, a lakáskulcsa is rám volt bízva hogy amíg kórházban van addig etessem a macskákat. Van hozzátartozó de annyira sem törődtek vele hogy azt sem tudom hol vannak. Most mit csináljak a kulccsal, a házzal?Mindig mondogatta hogy majd ír végrendeletet, de erre szerintem ő sem gondolt hogy most nem jön ki a kórházból.
2017. jan. 5. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Jogilag a családot illeti minden vagyona, amennyiben nem írt végrendeletet ennek ellenkezőjéről. Így fel kéne keresned őket, és odaadni nekik. Nézz szét, hátha fel van írva valahová neki egy hozzátartozó elérhetősége.
2017. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!