Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések! Vampire Knight...

Kemekoo kérdése:

Animések! Vampire Knight befejezése?

Figyelt kérdés

Lehet fura vagyok, de nem szeretem a mangákat. Összezavarnak.

Szóval, az lennne a kérésem, hogy ha valaki elolvasta, és tudja a végét, leírná nekem?


Az animét végignéztem már párszor, és az egyik kedvencem lett, így tudni szeretném, mi történt. Előre is köszi! ^^



2017. jan. 6. 20:18
 1/4 masni.laura válasza:
100%
nekem az unokatesóm most olvasta és elvileg Kaname elmegy egy időre addig Zero és Yuki találkozik és Yuki rájön hogy Zero az igazi és összejönnnek (de lehet hogy ez még nem ez a végleges vége de én erröl tudok)
2017. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juj, köszi! ^^
2017. febr. 19. 21:19
 3/4 Eszter 202 válasza:
100%

Röviden az a vége, hogy Kaname meghal, feláldozza az életét azért, hogy ő legyen az új ősfém. (Ebből az anyagból lettek régebben a vadászfegyverek. Egy nagyon régi tisztavérű hölgy,-aki nem mellesleg Kaname első szerelme volt-alkotta meg saját életének feláldozásával őket. Kaname pedig átvette a helyét.) Ekkor azt mondja Yuukinak és Zeronak, hogy legyenek együtt. A két fiatal le meg is él egy hosszú és boldog életet, majd miután Zero meghal, Yuuki elmegy Kaname sírjához két gyerekével és feléleszti a férfit, amibe belehal. A két gyerek (az egyik Kaname lány, Kuran Ai, aki nem sokkal az előtt fogant meg, hogy Kaname öngyilkos lett, és Kiryuu Ren, aki pedig Yuuki és Zero közös gyermeke) köszönti őt, és vigyáznak rá a hátralévő években.

Kb. ennyi, de lehet rooszul értelmeztem valamit, nem olyan jó az angolom. :(

2017. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahh. Köszönööm *-*
2017. júl. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!