Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai árakkal kapcsolatos...

Postai árakkal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Egy több könyvből álló levelet/csomagot szeretnék postára adni. A súlya kb 680g, szóval a leveleknél írt 750g határba belefér. Ez ugye elsőbbséggel 960Ft. Ezt így fel lehet adni levélként, ugye? Valamint szeretném még ajánlva is, de ennek nem találom az árát. Ez mennyi plusz költség?

2017. jan. 7. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Fel lehet adni, ha megfelel az itt leírt méreteknek:

[link]

2017. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem ismertem ezt a kalkulátort! És csomagnál mennyibe kerül, hogyha ajánlva akarom feladni? Mert a csomagkalkulátornál nem volt ilyen opció. Meg ha ugye csomagként tudom a mérete miatt feladni, akkor nem baj, ha egy sima a4es borítékban van?
2017. jan. 7. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy A/4es boríték még belefér ezekbe a méretekbe.

Csomag mindenképpen ajánlott (benne van az árban.)

2017. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Illetve helyesbítek, beleférhet. Mert a 24 mm-es vastagság miatt tényleg lehet, hogy nem fér be, és igazad van, hogy csomagként lehet csak feladni.

2017. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Postán ne adj fel ilyet, rohadt drága. Inkább futárszolgálattal
2017. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És konkrétan melyik futárszolgálat?
2017. jan. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!