Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon miért nem gyógyszeres...

Otthon miért nem gyógyszeres az abortusz?

Figyelt kérdés

Angliában él az egyik barátnőm, aki spirál mellett terhes lett...

Nem tartották meg.


Azt mondta h ott kint 9 hétig gyógyszerrel lehet ezt csinálni.


Nem értem otthon miért kell kitenni a nőket egy műtétnek? Sokkal emberibb a gyógyszer...



2017. jan. 7. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Az élő kisbaba szempontjából egyaránt embertelen mindkettő...
2017. jan. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert olyan agyhalottak ülnek a törvényhozásban, mint a 1#...
2017. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Bocs, hogy attól, hogy a gyerek a pocakon belül helyezkedik el és nem kívül, embernek tartom a babát, és alapvető emberi jog az élethez való jog.

Avagy felétek nem így van?😕

2017. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy te embernek tartod, de gyakorlatilag csak annyiban különbözik egy meztelencsigától, hogy ez a gazdatesten kívül életképtelen.

Egyébként a feltett kérdés szempontjából teljesen közömbös a hozzászólásod, mert orvosi eszközökkel kiszedhető, tehát csak a módszer a kérdéses.

2017. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azoktól is elvesszük a jogot az élethez, akiket az óvszerben kidobunk a kukába...

hany gyönyörü kisbaba születhetett vna?

2017. jan. 11. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

4-es, te meg ilyen elven annyiban különbözöl a görénytől, hogy 2 lábad van.


5, az más. Míg az egyik esetben már élő gyerekről van szó, addig a másikban nem.


Mindegy, befogom. Amit akartam, elmondtam, aki értelmes, az fel is fogja.

Nincs kedvem jobban lepontozódni...

2017. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
AZ ovszer esetben meg nem jott letre az elet,mert az a női es a ferfi petesejt talalkozasakor Jon letre,az ovszer pont ezr akadalyozzs meg,a Premium onmagaban eletelen
2017. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, de az esélyt akkor is elvették attól hogy élet legyen...


Na mind1, a lényeg h a tabletta nekem jobbnak tűnik és olcsóbbnak.


Egyébként ha egy virágra azt mondják ÉLŐlény, akkor a hímivarsejt is él, ez még mozogni is tud, akadalyokat lekűzdeni és még a célja is van, amit vagy véghez visz vagy nem.

Annyi a különbség hogy az embriónak szive van, de ugyan úgy tudata még(!!) nincs.

2017. jan. 11. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném a dolgot:

Angliában maga az abortusz (akár műtéti, akár tablettás) ingyenes

A tágítás is külsőleg felhelyezett gyógyszerrel történik, nem pálcikákkal feszítik szét a nőket.

Maga a spirál feltevése is ingyenes

A kórházi dolgozók nem néznek rád megvetéssel.


Egyébként meglepő, de a magyar egészségügy nincs lemaradva az angoltól (egyformán rossz). A különbség ott van, hogy Magyarország szelleme még mindig a kommunizmusban él.

2017. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tökéletesen fejezted ki magad...


Én is úgy látom, h mindenhol vannak hibák az egészségügyben (anglia magyaro) itthon tisztára mint a kommunizmusban.


Mesélte bnőm hogy 1 órás tájékoztató beszélgetést adott az orvos a gyógyszer beadása előtt

Nagyon támogatták, pszichológust is ajánlottak neki ha jol tudom szintén ingyenesen.

utthon meg úgy néznek ilyenkor az emberre mintha egy utolsó senki lenne, pedig lehet hogy védekezés mellett lett a baba

2017. jan. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!