Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook vírus? Többi lent.

Facebook vírus? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma egy ismerősöm megosztott egy videót. Kommentben megjelölt és pár perccel később kiírta, hogy lehetőleg senki ne nyissa meg az általa küldött videót, mert vírus. Későn vettem észre ezt a kiírást (azt, hogy vírus) és megnyitottam, de nem vártam meg amíg betölt. Telefonon voltam fönt. Szerintetek most "elkapta" a telefonom a vírust vagy nem? Gyorsan válaszoljatok légyszi, mert fontos lenne. Előre is köszönöm.

2017. jan. 8. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek a vírusok többnyire a böngésződhöz töltenek le egy bővítményt és onnan működnek. Ha törlöd a bővítményt az sok esetben meg is szünteti a további működését, majd a tevékenységnaplódból eltávolíthatod azokat a bejegyzéseket amiket a nevedben generált.


Ha a profilod nem csinál semmilyen szokatlan tevékenységet, valószínűleg nem töltött be és nem is volt ideje semminek települnie.

2017. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a gyors választ. :)
2017. jan. 8. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért lefuttatnék egy FB. által is javasolt F-Secure online tisztitót, amely a végén kiirja az eredményt.

OKostelora javasolt:

[link]

Laptopra, asztalira javasolt:

[link]

Tisztitás után igy értesit:

[link]

2017. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ujra. Az 1-es hozzászólás is jó, de ami mostanában viharos gyorsasággal terjedt el (profilképek alatti virusvideok) azzoknál nem a böngésző bővitményébe épültek be (ragadtak be), ott nem is voltak megtalálhatók, hanem a böngészőn keresztüli Facebook profilodba épülte be. Ezért javasoltam direkt Facebook oldalra érvényes tisztitót.
2017. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!