Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "feszültségmente...

Linnax kérdése:

Hogyan tudnám "feszültségmentesíteni" magam?

Figyelt kérdés
Nem röhögni! :D Borzasztó állapot, hogy (túlzással persze), de minden megráz, mindenkit megrázok. Nem tudom simogatni a kutyát, égnek áll a hajam, ha fésülködöm, és a legkomolyabb aggodalmam, hogy mostanában valami nincs rendben a szívverésemmel sem - bár fogaglmam sincs, hogy ezzel összefügghet-e? Lényeg, hogy nagyon kellemetlen dolog. Van valakinek megoldása rá? (orvos, mérnök, hasonló emberi akkumulátor?)

2017. jan. 9. 11:22
 1/5 szántóvető ***** válasza:
fogd meg a a digitális multiméter csatlakozóit:milyen értéket mutat?
2017. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ruhát és cipőt cserélj más ruhára és cipőre.
2017. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan vastag műszálas pulóverem, hogy amikor az van rajtam, akkor bármilyen fémhez érek, szikrázok, 10 perc alatt feltöltődök.
2017. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szántóvető olyanom nincs, de régebben, még a Hajdú mosógépem dobja rázott. A férjem nézte, fogdosta, aztán elküldött a fenébe, hogy ne szórakozzak. Akkor mondtam, hogy nézzük meg fázisceruzával, az világított. Tehát biztos, hogy érzékenyebb vagyok az áramra, mint mások.

(De nemrég özvegy lettem, már nincs ki segítsen)

2017. jan. 9. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Tiszta pamutban vagyok, nem hiszem, hogy a ruházat miatt lenne. Itthon szeretek mezítláb lenni. Elképzelhető, hogy amikor a kutyát simogatom folyamatosan, azzáltal töltődöm fel? Nem, ez hülyeség, már pár hete tart, annyit azért nem foglalkozom a kis Pöttyömmel.

Mikor még dolgoztam, akkor kellett a gurulósszékem alá venni egy műanyag(?) "szőnyeget", mert akkor ráztam meg mindenkit úton-útfélen. De itthon szőnyegen vagyok, nem parketten.

Valami hasonló "okosságra" gondoltam, ha létezik valami.

(Sajnos már nem aktuális, de el tudjátok képzelni, hogy csók helyett csípős szikrát adok?)

2017. jan. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!