Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mért baj ha 20 évesen...

Az mért baj ha 20 évesen biztonsági őr a munkám? Mért akarja mindenki rám erőltetni a szakmákat hol ott nekem egyuksem tetszik amit szakiskolában tanítanak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem baj az, en is szeretnek biztonsagi or lenni, en leugatnam a helyedben oket, mi kozuk hozza hogy mit dolgozol am jo kis szakma ez, megkerdezhetem hogy egy biztonsagi ornek mennyire kell nagydarabnak illetve izmosnak lenni???
2017. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha neked tetszik, kinek mi köze hozzá? Ez is egy szakma, semmi szégyellni való nincs benne.


Nem kritérium, hogy nagydarab vagy izmos legyél, elvégre nem a testi erődet kell (és nem is szabad) használni.


Egy ideig én is dolgoztam biztonsági őrként, miután sokáig nem találtam a képzettségemnek megfelelő munkát elvégeztem egy biztonsági őr tanfolyamot, azzal sikerült elhelyezkednem. Nekem nem tetszett, túl sok volt az üres idő, amikor nem kellett csinálni semmit, csak várni, hogy jön valaki (portaszolgálaton voltam). Na meg a pénz sem volt túl sok, 400 Ft-os órabér, se táppénz, se fizetett szabadság.

2017. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagydarabnak max akkor kell lenni ha szórakozó helyre szeretnél menni. De üzletbe, portára nem feltétel.

Szoktam is mondani akik ezzel jönnek hogy én ezt akarom csinálni nem szerelni meg gyárba lenni.

2017. jan. 9. 18:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Fizetés nem sok de nem is rossz 600ft/óra.
2017. jan. 9. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
jó az, és te hol dolgozol?? illetve nehez elvegezni a tanfolyamot??
2017. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!