Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Lily Aldrin 22 nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek magyarul fognak énekelni a Szépség és a Szörnyben?

Tudjátok lesz a Szépség és a Szörny c. film amiben Emma Watson is szerepel. És hallottam h ő fog benne énekelni de nyilván nálunk lesz magyar szinkron és szerintetek a dalokat is magyarul éneklik majd vagy azt meghagyják angolra

Keress kérdéseket hasonló témákban: Emma Watson, A Szépség és a Szörnyeteg, szinkron

01-10 23:04  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem marad angol

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 01-10 23:07 Privát üzenet
Te, én most 59 éves vagyok. Sok szinkronizált filmet láttam eddig, de olyant nem, amelyben az éneket is szinkronizálták volna. Feliratozni szokták. Egyetlen kivétel volt, de az német adón.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 01-10 23:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

csak azért gondoltam m ez egy disney film és a rajzfilmben ugye magyarul énekelnek. És az előzetesben amit láttam nem ugyanaz volt a szinkron hang mint a többi filmjében. De örülök neki h ha marad az angol

# 3/7Időpont 01-10 23:36 Privát üzenet
Hát én tuti angolul nézem mert imádom Emma hangját f de az nagyon gáz lenne ha magyarra forditanák a hangot
Emma hangja elég jó szval reméljük meghagyják

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 01-11 15:50 Privát üzenet
Én írtam, hogy még soha… természetesen élő szereplős filmekre gondoltam, nem rajzfilmre. Utóbbi rendszerin teljes szinkronnal megy, már csak az olvasni még nem tudó gyerekek miatt is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 01-11 16:46 Privát üzenet
Oké, hogy ez "élőszereplős" film, de tele van CGIal és ugyanúgy a kisgyermekek a célközönség, mint a 91es rajzfilmnél...
Remélem nem szinkronizálják az énekléseket, mert amúgy felirattal nembiztos, hogy nézhető lesz a film. Magyarországon sajnos sok gyerek filmet csak szinkronnal vetítenek. :/

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 03-10 14:04 Privát üzenet
Ha még nem láttad azóta,akkor:Szinkronizálták a dalokat is,ennek ellenére nekem nagyon tetszett a film.A szinkronhangokat is tök jól eltalálták.Angolul is megfogom nézni,úgy jobban tetszenek a dalok és a szereplők hangja,főleg Emmáé.Összességében nekem nagyon tetszett.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 04-03 18:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet megrendelni a Supernatural ( Odaát ) könyvet magyarul?
Hogyan mondják magyarul azt hogy "Way up"?
Egy VISZONYLAG hosszú fogalmazást kellene írni hogy hogyan ünneplik Németországban a karácsonyt! MAGYARUL! Valaki ebben s. e. g. í. t?
Hogy van ez az angol mondat magyarul?
Mikor jön ki magyarul az Olimposz Hősei c. könyvsorozat utolsó része (Az olimposz vére)?
Mit jelent az alábbi mondat magyarul?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu