Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek magyarul fognak...

Lily Aldrin 22 kérdése:

Szerintetek magyarul fognak énekelni a Szépség és a Szörnyben?

Figyelt kérdés
Tudjátok lesz a Szépség és a Szörny c. film amiben Emma Watson is szerepel. És hallottam h ő fog benne énekelni de nyilván nálunk lesz magyar szinkron és szerintetek a dalokat is magyarul éneklik majd vagy azt meghagyják angolra

2017. jan. 10. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marad angol
2017. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te, én most 59 éves vagyok. Sok szinkronizált filmet láttam eddig, de olyant nem, amelyben az éneket is szinkronizálták volna. Feliratozni szokták. Egyetlen kivétel volt, de az német adón.
2017. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam m ez egy disney film és a rajzfilmben ugye magyarul énekelnek. És az előzetesben amit láttam nem ugyanaz volt a szinkron hang mint a többi filmjében. De örülök neki h ha marad az angol
2017. jan. 10. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én tuti angolul nézem mert imádom Emma hangját f de az nagyon gáz lenne ha magyarra forditanák a hangot

Emma hangja elég jó szval reméljük meghagyják

2017. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy még soha… természetesen élő szereplős filmekre gondoltam, nem rajzfilmre. Utóbbi rendszerin teljes szinkronnal megy, már csak az olvasni még nem tudó gyerekek miatt is.
2017. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Oké, hogy ez "élőszereplős" film, de tele van CGIal és ugyanúgy a kisgyermekek a célközönség, mint a 91es rajzfilmnél...

Remélem nem szinkronizálják az énekléseket, mert amúgy felirattal nembiztos, hogy nézhető lesz a film. Magyarországon sajnos sok gyerek filmet csak szinkronnal vetítenek. :/

2017. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem láttad azóta,akkor:Szinkronizálták a dalokat is,ennek ellenére nekem nagyon tetszett a film.A szinkronhangokat is tök jól eltalálták.Angolul is megfogom nézni,úgy jobban tetszenek a dalok és a szereplők hangja,főleg Emmáé.Összességében nekem nagyon tetszett.
2017. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!