Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit fogadtok? Mit remeltek?...

Ti mit fogadtok? Mit remeltek? JAN 21

Figyelt kérdés
na szoval jan 21-én irom a kozponti felvetelit. Nyar ota tanulok ra. Ev eleje ota jarok elokeszitore , magantanarhoz, es az alt. Iskola tanarhoz. Mindezt matekbol ea magyarbol is. Az osszes es eredeti es pot felvetelit is megoldottam magyarbol es matekbol is. Tehat azon kivul is rengeteget keszultem ra. Meg a heten elmegyek phichologushoz hogy mersekelje az idegesseget. A 7. Evveg es 8. Felev is kituno. Szerintetek ezzel jo felveteli pontszamot erhetek el? Felfognak venni a gimibe?
2017. jan. 11. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel.
2017. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom igen.

De ha ilyen sokat kell készülnöd egy ilyen hülyeségre, mint a középsulis felvételi, akkor ne sok jóra számíts középsuliban.

Bocsi, ha durva voltam, de komolyan mondom, mert ez nem normális szerintem. Én is kitűnő voltam általánosban és középiskolában is, de még az érettségire sem tanultam ennyit, nemhogy a középiskolás felvételire...

2017. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!