Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet facebookon...

Hogyan lehet facebookon letiltani valakit?! többi lent

Figyelt kérdés
Minap jutott a tudomásomra hogy egy bizonyos személy facebookon visszaél az adataimmal és fényképeimmel és perverz képeket küldözget lányoknak! Engem letiltott szóval még az adatlapját sem tudom megnyitni úgy küldte el az egyik ismerősöm és mutatta meg az ő adatlapjáról! El lehet érni valahogy hogy az illető IP bant vagy valami keményebb büntetést kapjon? Mert kicsit kínos ez így nekem hogy valaki viccből vagy nem tudom így le akar járatni!

#Facebook #tiltás #iletéktelenfelhasználás
2017. jan. 12. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

ha sokan jelentik, akkor a facebook törölni fogja a fiókját !!


siess, ez szörnyű mikre képesek egyes emberek:(

2017. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ előszőr én jelentettem a facebooknak de mivel csak a név stimmelt nem tett semmit ezért levelet küldtem az összes ismerősének így összejött!

Többen is jelezték hogy velük is megtörtént az egyik csajjal 2 éve szúrtak így ki és mind a mai napig nem tudja lemosni magárok a koholt vádakat amiket anno az a másik profil tulaja terjesztet róla!

2017. jan. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!