Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uniós országba, Németországba...

Valamitkereső kérdése:

Uniós országba, Németországba vinném látogatóba egy baráti család 13 éves kis fiát, wizz air-rel. Milyen dokumentumra lesz szükségem a kiutaztatásához?

Figyelt kérdés
Kell-e számára útlevél, vagy elég a személyi igazolvány? Törvényes képviselői nyilatkozat kell? A légitársaság honlapján nem látok erre információt.

2017. jan. 13. 20:27
 1/2 anonim válasza:
Személyigazolvány, lakcim kártya és csináltass a tb-nél eu kártyát neki. Ingyenes.
2017. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lakcimkartyat is viheted de azt a kutya se fogja kerni, nem is ismerik. Szemelyi vagy utlevel, de ha mind2 van neki, az utlevelet jobban szeretik. En ugy tudom union belul nem kell mas dokumentum, de az se gond, ha irtok. En anno amikor kijottem Nemetorszagba es hoztam a csaladot kesobb, irtam a gyamugynek, ne hogy gond legyen belole, hogy hol talalnak meg es a gyermek is velem kikoltozott. Erre visszairtak, hogy koszonik, de union belul nem vagyok koteles jelenteni, oda megyek, ahova kedvem szottyan. Bar nalatok annyiban mas, hogy nem sajat gyerek. En a biztonsag kedveert irnek egy nyilatkozatot.
2017. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!