Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a szomszédom...

Mit tudok tenni a szomszédom idegesítő viselkedése ellen?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, közvetlen szomszédom és idős "hölgy", és annyira hangosan nézi fél6tól este 9ig a tv-t, hogy nálam tisztán hallatszik minden szó, ami nála megy, így nem tudok se tanulni, se pihenni, se semmit. Megkértem őt már ötször, hogy halkítsa kicsit le, de semmi. Az volt a válasza, hogy ő süket, de ha süket, akkor ha valaki halkan elmegy mögötte, akkor mégis azt hogyan hallhatja meg?!

Nem áll módomban elköltözni, szóltam a közös képviselőnek, de semmit se tud ő se tenni. Már lassan megőrít. Fősulis vagyok, egy vizsgaidőszakot már így végigcsináltam, most jön még egy, ami már nem biztos, hogy így össze fog jönni. Minden tiszteletem az időseké, de azért legyenek már ők is egy kis figyelemmel másokra is.


2010. máj. 5. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

a saját lakásán belül este 10-ig úgy zajong, ahogy akar. neked nincs beleszólásod. ugyanígy neki sincs beleszólása, ha te zajongsz.


(egyébként én sajnálom az ilyen embereket...talán ha idősebb leszel, te is fogod őket, mert mondjuk belegondolsz a helyzetükbe vagy nemtudom...ha meg netán egyszer te is megöregszel, akkor személyesen át is élheted a helyzetet..

és most nem csak a süketségre gondolok)

2010. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy fülhallgatót
2010. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is megértem, hogy süket, és alapból nincs is semmi gondom a süketekkel, meg a nagyot hallókkal, valamilyen fogyatékossággal élőkkel, csak nekem csak azzal van a gond, hogy az emberi beszédet, a halk emberi beszédet meghallja (épp 2 perce volt erre példa), de a tv-jét ordíttatja, meg az ajtaját úgy becsapja, hogy a múltkor leesett a falamról a jól felrakott kép (merthogy közös a falunk és nagyon vékony:()
2010. máj. 5. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy problémára legtöbbször több megoldás is akad.

Erre is van még:

Ha tanulni akarsz, Sajnos vagy nem sajnos, de neked kell engedned. Vegyél füldugókat.

2010. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meghallani, hogy beszélnek egyáltalán, meg érteni is, kivenni, amit mondanak a "zajból", két külön dolog.
2010. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hallom, hogy beszélnek (akár a tv-jében, akár a baránőjével), és értem is tisztán minden egyes szavukat.
2010. máj. 5. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj az agyára :D Szarj az ajtaja elé, írj neki fenyegető levelet, stb.
2010. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most akkor a te hallásoddal van a baj?:)

Nem igaz, hogy nem lehet megérteni, amit írtam:S

2010. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%

"a saját lakásán belül este 10-ig úgy zajong, ahogy akar. neked nincs beleszólásod. ugyanígy neki sincs beleszólása, ha te zajongsz"


Ezt is valami vidéki prosztó írta, mert ez egyáltalán nem így van társasháznál.

2012. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!