Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanába nézek az új török...

Mostanába nézek az új török sorozatot Kara Sevda, Véggtelen szerelmet Salih kezébe ami van piros akármi mi a neve?

Figyelt kérdés
Mindig van valami Salih kezébe az a piros, az micsoda? olvastam nagyon sokat utána és arra jöttem rá hogy Teshbire hasonlit, viszont Salih pörgeti vagy mit csinál vele.. ez érdekelne ha valaki tudná mi az és hogyan kell használni az irjon, már több sorozatba is láttam mint pl Ezel Bosszú mindhalálig, ha jól láttam egyszer kétszer Ali is játszott ilyennel!!

2017. jan. 15. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyre gondolunk a leirasod alapjan, akkor az "lanc" egy imadkozashoz hasznalt eszkoz. Sok ferfinek van mindenfele szinekben. Sokan mindig a zsebukben hordjak (mint peldaul a parom, es ha unatkozik vagy topreng valamin, akkor mindig a lancot piszkalja), meg a fiatalabbak is.
2017. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ımafüzer es a neve TESBIH, ketfele van: 33 szemes es 99 szemes, a muszlım vallas alapvetö resze mınt a rozsafüzer kb a katolıkusoknal,es nem unatkozasbol hasznaljak,ez rossz megközelıtes bar ketsegtelen a ferfıak egyfajta kıegeszıtökent ıs "vıselık" de arra lenne hıvatott hogy szabad perceıkben ıs ımadkozzanak vele ne csak babralgassanak.
2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!