Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam itthon 2 vodafone-os...

Találtam itthon 2 vodafone-os kártyát mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval találtam 2 SIM kártyát, de a családból egyikünk sem vodás, a legtöbben telenor-osok vagyunk.

(Mondjuk a régi telóm vodás, kártyafüggetlennel meg még nem nézem. (abba micro kellene, de ezek amiket találtam csak nano-simesek)-de meg fogom)


Szóval azt írja ki, hogy: "Adja meg a hálózatzár vezérlőkódját" -mit lehet tenni? GSM-legális? Vagy itthon van rá bármilyen mód?


És egyáltalán mit csinálnak a GSM Service-sek (röviden)?


A másik problémám, hogy a pin kódra sem emlékszem xd :_(

-A papírok meg nem tom hol vannak. Ötlet? (bármi, ami megoldás lehet)


Válaszokat köszönöm, 16/f.



2017. jan. 15. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg otthon találtad a krtyákat és tudod, hogy a tieid, akkor a Vodafone ügyfélszolgálat nyilván készségesen segít, hogy imét használd a hálózatukat.


Amennyiben lopott vagy talált kártyák, akkor meg ne erőltesd.

2017. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hálózatzár vezérlőkódot akkor kéri ha mint itt ezek szerint a vodás kártyát a telenoros telefonba teszed tehát telefon/hálózatfüggő,nem fog működni.

De ha vodásba-függetlenbe tennéd akkor sem biztos mert pár év inaktívitás után valszeg kikapcsolták azt a számot.

Pin kód,papírok nélkül meg pláne nem,lehet már a bolt is azt javasolná hogy igényelj másik számot/kártyát.

2017. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor kuka?
2017. jan. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!