Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel oldhatom a stresszt...

Mivel oldhatom a stresszt felveteli elotti utolso heten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 eves lany vagyok szombaton (6nap mulva) irom a kozponti felveteli lapokat... elegge felek hogy rosszul sikerul es nem vesznek fel abba a kozepiskolaba ahova menni szeretnek annal ellsnere sem h kituno vagyok... sportolok vagyis ink tancolok es az utolso heten a probakra is elmegyek stresszoldas kep.... penteken suliba is megyek annak ellenere h az osztaly fele nem lesz de jobbnak erzem ha kozossegben vagyok es nem huzom itthon az agyam az izgulassal...

De lenne meg szuksegem par tippre hogyan uthetem el addig az idot mert ha tanulni kezdek sokkal rosszabb lesz es megjobban izgulok... a valaszokat elore is koszonom.

Kort es nemet is irjatok



2017. jan. 15. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy filmet vagy sorozatot!
2017. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézz kedvenc sorozatot, hallgass jó zenét. Amúgy szívesen válaszolok, ha van még valami. (14L, két éve felvételeztem sikeresen 6osztályosba, jó átlaggal).
2017. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!