Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosítvány megszerzésének mi...

Jogosítvány megszerzésének mi a folyamata? Érdekelne, hogy akik mostanában tették le azoknak hogy volt. Leírjatok? Hány kressz órán kellett ott lenni, kaptatok CD-t?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 18:45
 1/1 anonim válasza:
Nekem 1 hónapig tartott a tantermi KRESZ oktatás, amihez ingyen járt könyv. Keddenként és csütörtökönként volt 2 óra hossza, de ez szerintem iskola függő. Cd-t nem kaptunk ingyen, ha akartunk lehetett venni 3000Ft-ért. A kresz oktatás 25ezer volt. A vizsga 4600 forint volt a kreszből. Ott érintőképernyős gépeknél minden kérdésre 1 percet kapsz, 75 pont a max, és minimum 65öt kell elérned ahhoz, hogy sikeres legyen a vizsgád. Vannak 1, de 3 pontos kérdések is. Ha jól tudom most már mozgóképes kérdések is vannak, nekem még nem voltak, pont ennek a bevezetése előtt vizsgáztam. Kresz után elkezdtem az elsősegélyt ami szintén 20 ezer környékén volt, én csak a felére mentem be, de így is nagyon egyszerű volt a vizsga, ott is kaptunk ingyen könyvet, de vissza kellett adnunk, de 1 nap alatt ki is olvastam. A vizsgán nekem egy stabiloldalfekvést kellett bemutatnom valamint nyílttörésről beszélni pár szót. Ezalatt már el lehet kezdeni a vezetést is. 30 óra a kötelező. 30 óra után kiderül kell-e pót órákat venni, vagy sem. A forgalmi vizsga 11 ezer forint. A vizsga kb 40 perc, mostantól új szabály van,miszerint csak egyetlen parkolást kell bemutatni, és több időt kell a forgalomban tölteni. A parkolások közül kivették a bal hátra parkolást, és ki vették a sarok tolatást is. Ezen kívül kérhetnek egy íven megfordulást, vagy y megfordulást is.
2017. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!