Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy eredeti-e...

Honnan tudom, hogy eredeti-e az aláírás a képen?

Figyelt kérdés
Küldtem egy kedvenc színészemnek képet,persze nem az jött vissza,hanem egy másik,de látszik rajta,hogy nem nyomtatva lett,hanem tényleg valaki aláírta..kettő ilyen képem van,de az egyik kicsit eltér az aláírásban..a kicsi az úgy kicsi,hogy a nevének az első fele alig hasonlít a másik lapon lévőre...

2017. jan. 17. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, vagy keresel az interneten képet, amin szerepel az aláírása (mondjuk rajongó személyesen íratta alá) vagy elviszed és jó pénzért megnézeted szakemberrel a hitelességét.

Amúgy senki nem ír alá ugyan úgy kétszer, de esetleg grafológushoz is elviheted, aki azt meg tudja mondani, a két aláírás ugyan attól a személytől származik e.

2017. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Azt nem tudod,hogy kb. mennyit kérnek egy ilyen vizsgálatért? Azt tudom,hogy nem "két fillér",de remélem nem megfizethetetlen xd
2017. jan. 17. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom. nekem van aláírásom a kedven színészemtől, de személyesen kaptam, így tudom, hogy eredeti.

Szerintem egyébként egy eredetiség vizsgáló is azt csinálja, hogy megnéz egy biztosan eredetit, és összehasonlítja. Szóval én grafológust keresnék inkább, valószínűleg kapásból megmondja, és nem hiszem ogy sokba kerülne.

2017. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ki a kedvenc színészed? :) (Ha szabad tudni! :D)

2017. jan. 18. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs mit! Benedict Cumberbatch
2017. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó Neked! 😊 Nekem Colin Firth-től van,amit levélként küldtek,és ezért nem tudom nyilván megállapítani,hogy igazi-e,de meghagyom magamnak a hitet,miszerint az! :D (meg amúgy miért ne lenne xd,csak tudod lehet hallani egy-két dolgot az ilyen dedikálós dolgokról! :D)
2017. jan. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!