Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már négyszer feküdtem a...

Már négyszer feküdtem a pszichiátrián és menni kell gyógyszert váltani, a gyógyszerváltáskor nem fognak bentartani? Csak kiírnak másikat és mehetek haza? Nem akarok ötödjére befeküdni! Légyszíves értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 20:05
 1/5 anonim válasza:
Figyelj! Én sajnos nem tudhatom, hogy milyen a szociális, illetve a mentális háttered. Egyet viszont biztosan tudok. Ne menj oda, kerüld, amilyen messziről csak tudod!!! A pszichiátria egy börtön egy legális halálipar, nincs onnan kiút! Még soha senki sem gyógyult meg ott! Még soha sem egy laborérték, sem egy vérkép, egy ct, bármilyen diagnosztikusan megfogható eszközzel nem tudtak diagnózist bizonyítani! Egy áltudomány az egész! A lélekre nem lehet gyógyszert szedni, ha meg valaki szellemileg sajnos leépült mondjuk, egy betegség kapcsán azzal sem lehet mit tenni! Ezeknek az embereknek nem gyógyszerre van szükségük, szeretetre, sok sok beszélgetésre, egy társra, egy mentorra, egy családsegítőre, bárkire, akiben meg lehet bízni! De semmiképpen nem erre az undormány helyre! Megdöbbentő, hogy ez megengedett ma, hogy embereket zombiként semmirekellő gyógyszerekkel tömjenek,mint a napos csibéket, amikor meg már olyan szarul leszel a gyógyszerektől, hogy saját magadnak is elhiszed, hogy tényleg beteg vagy! Azok az emberek nem szakképzett orvosok, amint sürgősségi tényleg szomatikus testi beavatkozásra van szükség, fogalmuk sincs, hogy mit kell tenni! Az ápolók jelentős része pedig teljesen képzetlen, ez az igazság sajnos! Bármivel jobban jársz, mint a pszichiátriával.
2017. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyukám akar vinni sajnos
2017. jan. 22. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
20 évesen ráadásul az mondja ha nem megyek vele kihívja a rendőröket.Tudod nem mindenkinek vannak jó szülei!Erről ennyit.Amikor már egyszer feljelentett mert haza szöktem a kollégiumból mert utáltam ott lenni szóval!
2017. jan. 22. 14:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Én biztosan nem mennék.Meg nem lehet kijönni sajátfelelőségre sem :(
2017. jan. 22. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi,attól hogy voltál bent csak úgy nem vitethet be,egy rendőr nem hülye látja hogy ki az akit be kell vinni és ki az akit teljesen felesleges.
2017. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!