Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elolvasná a történetem...

Gretapanka kérdése:

Valaki elolvasná a történetem első fejezetét és írna róla kritiká?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a linken tudjátok elolvasni. Előre is köszi.



2017. jan. 21. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rövid és nincs semmi részletesség benne. Sok a szóismétlés... Pl az előre ment és a srác szónál.


A cselekmények érthetőek és szivesen olvasnám csak dolgozd ki kicsit jobban.. Elsőreírj egy ilyet de ne rakd ki csak mentsd aztán építgetsd. Suliból gondolom költői képek stimmelnek...

Csempész be egyet kettőt és eszméletlen jó sztorit hozhatsz ki belőle.


Bízom benned (követve leszel)

Hajrá😉

2017. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazási hibákat és szóismétléseket látok.

Igazából ez a történet lehet nagyon jó vagy nagyon klisé, kíváncsi vagyok mit hozol ki belőle. A TW-t nem ismerem még, csak hallottam róla, így attól függetlenul írtam. Mást ennyi alapján még nem tudok mondani. :)


^ezt még az előszó után írtam, mert nem értek az oldalhoz, és először nem láttam, hogy van egy fejezet^


Elolvasása után azt tudom mondani, hogy részlethiányos. Nem mondod el, hogy a környezet hogy néz ki, azt sem, hogy a szereplők milyenek, milyen arc/kézmozdulataik vannak. A történetből semmit sem ismerek, de eddig ez az a tinirománc klisé könyv, amit ha a könyvesboltban meglátnék, akkor a negyedik sor után visszaraknám a polcra, ahonnan elvettem.


Remélem a kritika nem negatív demotiváló hatással lesz Rád, hanem a folytatásra inspirál, csak megfontoltabb lépésekkel. :)

2017. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a tanácsokat meg mindent. 🙂
2017. jan. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!