Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen betegségeket okoz a...

Milyen betegségeket okoz a rendszeres dohányzás?

Figyelt kérdés
Ha naponta valaki elszív 5 szál cigit az mennyire káros?

2017. jan. 22. 09:14
 1/3 anonim válasza:
Fokepp ereendszeei problemakat es a manadat is szetb*ssza. Szo szerint. A trombozis is nagyobb esellyel kovetkezhet be es a tudodrol ne is beszeljunk. Ha most meg nem ugy kapkodod a levegot 2 perc utan mint egz egy ora utan majd fogod. Tedd le! En is szeretem a cigit, tok jo, meg minden de az egeszsegem fontosabb. Raadasul olyan mennyisegben amennyiben te szivod meg tudorakos is lehetsz.
2017. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fokepp errendszeri problemakat es a majadat is szetb*ssza. Szo szerint. A trombozis is nagyobb esellyel kovetkezhet be es a tudodrol ne is beszeljunk. Ha most meg nem ugy kapkodod a levegot 2 perc utan mint egy egy ora utan majd fogod. Tedd le! En is szeretem a cigit, tok jo, meg minden de az egeszsegem fontosabb. Raadasul olyan mennyisegben amennyiben te szivod meg tudorakos is lehetsz.
2017. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek,de azok az emberek akiket nagyon szeretek cigiznek és féltem őket. Mindig mikor velük vagyok azt látom hogy szívják és gyakran. Naponta kb. 4-5 szálat. Ők is mondják hogy ne cigizzek és nem is akarok de nagyon féltem őket...
2017. jan. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!