Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy filmet keresek egy diák...

Egy filmet keresek egy diák csapat balesetéről! Lenne aki emlékszik?

Figyelt kérdés

Két éve láttam egy filmet amiben egy csapat diák (kiránduláson voltak) balesetet szenvedett és legtöbbjük meghalt. Nem tudom pontosan, hogy repülővel voltak e vagy sem. Az iskola elé szobrot állítottak és egy idézet maradt meg a filmből: "nem voltak könnyű napok az órák jártak de az idő nem múlt. A nap felkelt a nap lenyugodott de mi mindenhol csak árnyakat láttunk.[...] Ahol egykor boldogan teltek az évek ott most a boldogság törött darabjai hevernek"

(Nem nem a végső állomásra gondtam, hanem egy teljesen másik filmre...ha jól emlékszem igaz történet alapján íródott)


2017. jan. 23. 10:09
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Gondolom az idézet nem pontos (ha mégis bocs) mert én csak azt a filmet ismerem amibe így hangzik:

Eltemettük fiainkat,

fivéreinket,

anyáinkat,

apáinkat,

szerelmeinket.

Az órák jártak, de az idő nem múlt.

A nap felkelt, a nap lement.

De mi mindig árnyakat láttunk.

Ahol egykor zsibongást hallottunk,

most csend uralkodott.

[link]

2017. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz az! :D Az idézet nem pontos mert film közben írtam le gyorsan...köszönöm!
2017. jan. 25. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!