Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel ha...

Hogyan dolgoztátok fel ha valaki meghalt?

Figyelt kérdés
1 napja tudtam meg,hogy a mostani olaszországi síelős buszbalesetben 3 csoporttársam is életét vesztette.Eddig is nagyon rosszul érintett a dolog mielőtt nem volt személyes töltete de ezek után egy roncs vagyok.Eddig közeli hozzátartozóim halálával kellett leginkább szembenéznem amit a mai napig nem tudok kellőképpen feldolgozni. Nem tudom mit tegyek,hogy ne hagyjam el magam.Tudom, ez a gyász része de ilyen téren nem vagyok erős egyáltalán. A családommal, barátaimmal beszélhetek róla de nem tudok,mert csak elsírom magam.Nem tudom mi lesz velem, ha ismét szorgalmi időszak lesz és be kell mennem az egyetemre ahol nap mint nap láttam őket.

2017. jan. 23. 12:11
 1/2 anonim válasza:

Őszinte részvétem! :(


Legjobb ha beszèlsz Rolluk.Sírj nyugodtan,ez ilyenkor teljesen érthető!

A legfontosabb hogy NE arra gondolj hogy nincsenek többé.Persze tudom.Nehéz.

Gondolj arra hogy miket csináltál velük.Közös emlékek amik kedvesek számodra.


Nekem kívülállóként is gombóc van a torkomban és a sírás kerülget,ha hallok a tragédiáról.Felfoghatatlan...

2017. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a legjobb, ha keresel egy "bizalmast", akinek tudsz beszélni erről és kiöntheted a szíved. Pszichológust is ajánlok. Hidd el, oda nem bolondok járnak, én is voltam már családi okok miatt, sokat segített.

Engem is nagyon megráztak a történtek, pedig nem is ismertem az áldozatokat és borzasztó. :( A mai napon is csak azon kattog az agyam, mit élhetett át az a 16 vagy 19 ember, köztük a legtöbb 14-18 éves, kortársaim (15 vagyok) áhhh szörnyű!


Kitartást kívánok neked, és fogadd Őszinte Részvétem! :(

2017. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!