Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legnépszerűbb yuri...

Melyik a legnépszerűbb yuri anime?

Figyelt kérdés

#anime #yuri #yurianime
2017. jan. 23. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hűűűű, kettőt és könnyebbet. A Sakura Trick mostanában elég népszerű lett, aki olvas mangát az most nagyon várja a citrus anime adaptációját. A "nagy klasszikusok" között -aminek van magyar fordítása- én a strawberry panicot mondanám, a mahou shoujo lyrical nanoha aminek avn egyfajta yuri beütése.

Maria-sama ga miteru (shoujo ai - laza, könnyed) és persze a Kannazuki no Miko.

Sasameki koto, Yami to Boushi to Hon no Tabibito, Yami to Boushi to Hon no Tabibito, Valkyre drive.


De ez attól függ, olyan yuri amiben van szex is vagy csók vagy ahol az érzelmeken van a hangsúly. Mindenesetre én ezeket említeném meg amik "népszerűek" lehetnek.

2017. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyuri, a yuri.
2017. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a citrusnak lesz animéje??

2es köszi az értelmes választ xdd

2017. jan. 23. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesz, elméletileg még az idén és jön még egy yuri-shoujo ai anime, remélem mindkettőt fordítani fogják, mert az elmúlt években túl sok normális yuri anime nem volt.
2017. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Yuri on Ice
2017. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így néhány évvel később válaszolva szerintem a Citrus. Iszonyatosan tetszett ez a yuri. Emellett még nagyon jó a Sakura Trick, a Yagate kimi ni naru, a Netsuzou trap, és az Adachi to shimamura. Számomra ezek a best yurik.
2021. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!