Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bizonyos tárgyak beszámítása...

Bizonyos tárgyak beszámítása esetén valóban elvégezhető a szak 8 félév helyett 6 félév alatt? Továbbá a diploma minősítésének átlaga az összpontszám felvételi esetén? ELTE gyógypedagógia

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szociálpedagógia diplomával rendelkezem és azon gondolkodom hogy az ELTE-re gyógypedagógiára jelentkezem.

2017. jan. 24. 08:47
 1/7 health visitor válasza:
Pedagógus diplomával 6 félévre rövidíthető a képzés, ha jól tudom. A felvin.hu-n fent van az is, hogy hanyas diplomára hány pontot adnak.
2017. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:-)
2017. jan. 31. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is pedagógus diplomával most jelentkeztem levelező gyógypedagógiára. Figyelemfelkeltő a 6 félévre csökkenthető tanulmányi idő, csak azt nem feltétlenül reklámozták, hogy 6 féléves képzésben csak 1 szakirányt választhatsz.

2017. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves A323!


Végül én is jelentkeztem ugyanúgy levelezőre gyógypedre, de köszi hogy szóltál, erről nem tudtam hogy így csak egy szakirányt lehet választani!:)

2017. febr. 24. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet két szakirányt is csinálni, de akkor 8 féléves a képzés. A 6 féléves levelezős képzés csak az 1 szakirányra vonatkozik. Nekem munka mellett 2 szakirány nehéz lenne, de még nem zárkózom el én sem teljesen tőle. Majd szeptemberig még eldöntöm :)
2017. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 health visitor válasza:
Azt nem tudjátok esetleg, hogy 1 szakiránnyal pontosan milyen végzettséget lehet szerezni? Tehát az is rendes diploma?
2017. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Health: bármely szakirányt lehet választani egyszakos képzésben! Amelyik neked tetszik, illetve amelyik tanulható az adott egyetemen (tanulásban akadályozottak, értelmileg akadályozottak, logopédia, pszichopedagógia, szomatopedagógia stb.) Tanulmányozd át az egyes szakirányok leírását, amelyik tetszik elvileg azt választhatod.
2017. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!