Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbit ajánlotok?

Milyen hobbit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves fiú vagyok és nem ingen tudom mit csináljak szabad időmben mert én egy olyan hobbit szeretnék ami télen és nyáron is egyaránt lehet űzni én már gondolkodtam olyanon mint fényképezés és fotóshop vagy elektronika de nem tudom hogy mi tetszene ha van valami ötlet vagy azt is megköszönöm ha azt leírjátok nektek mi a hobbitok (ne számítógéppel kapcsolatban és nem videó játékok )Valaki tud segíteni?

2017. jan. 24. 19:50
 1/2 anonim válasza:
Ha szeretsz játszani akkor sims 1 2 3 vagy 4
2017. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Motorozás, horgászat, olvasás. Ezeket barmikor lehet uzni, es ossze is tudod őket kapcsolni. Nekem ezek a hobbijaim. Emellet eljarhatsz úszni, futni, ha van ra lehetőséged egy állat. Valamint ha egy tantárgyból kiemelkedően jo vagy, abbol jarhatnal versenyekre.
2017. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!