Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves lány vagyok kövér(59 kg),nulla mellel,énekelni nem tudok,táncolni nem tudok,nem értek szinte semmihez.

2017. jan. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerencsetlen... 13 eves vagy mit varsz ? Majd idovel rendbe lesz minden...remelem erted mire gondolok. Meg elotted az elet ne ird le ilyen hamar magad ;)
2017. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, az énekléshez és a táncoláshoz nem is szükségeltetik a nagy mell. Kezdj el táncolni tanulni!
2017. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy szügséges,mert szerintem egyáltalán nem.De sok 13 éves lány éretteb....sokkal :(
2017. jan. 25. 06:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy ennyi kilóval olyan szörnyen kövér lennél. Én, ha jól emlékszem, egyébként ennyi idősen voltam a legducibb. Utána megnyúltam és lefogytam. Azt későbbi tapasztalatokból mondom, hogy hamarosan a pasik véleménye lesz a fontos neked, nem a csajoké, és nem mindig az talál ám magának valakit, akinek nagy a melle...


Végezetül: abban a korban vagy, amikor még van időd, hogy mindenféle hobbiba belekóstolj suli mellett. Én ezeket mind kipróbáltam általános és középsuli alatt: zongora, gitár, ének, balett, akrobatika, néptánc, kosár, karate, úszás, színjátszás, nem beszélve az olyan hobbikról, mint a world of warcraft... Teljesen időben vagy, nyúlj bele mindenbe, amihez kedved van, és lesz olyan, amit majd nem akarsz abbahagyni és ügyes leszel benne! A rajz és az írás is zseniális, nem kell mindenkinek tudni tangózni. Fotózhatsz is, nem kell énekelni.


Nem hiszem, hogy szerencsétlen lennél. :)

2017. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!