Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy kibírjam,...

Mit csináljak, hogy kibírjam, ebben a kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos kisfiunk. A férjemet kirúgták a munkahelyéről. A hàzunk szinte porig égett. Most anyósoméknál lakunk. Egy udvaron,de külön egyszobás házba. Rendesek,segítenek,támogatnak,de már minden tartalékunkat feléltük. Itt nincs bevezetve a víz..kútról hozzuk. Mosógép nincs..kézzel mosok. Fával fűtünk és sparhelton főzök. Ez szerintem annyi plusz feladat. A férjem most talált munkát..igaz nem bejelentett és elég keveset kap,de jobb,mint a semmi...bár nem mindig jut mindenre amire kéne. Egész nap egyedül vagyok a picivel plusz ugye nyilván a háztartás. De ott van az a plussz ami álltalában nincs...a tüzet rakni kell,fát kell behozni,vizet kell hozzak,kézzel kell mossak,és a víz sem folyik csapból. Apa mire hazaér,nagyon fáradt,nem várom el tőle a segítséget. Anyósoméktól meg nem akarok függeni. Lehet,hogy csak nekem ilyen kilátástalan a helyzet,de már nagyon el vagyok keseredve.
2017. jan. 25. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hamarosan jobb lesz. Te sem leszel mindig bezárva arra a helyre, magányosan, kényelmetlen tennivalók közepette, a gyereked nőni fog, és el tudsz majd helyezkedni Te is.

A mi családunk is nagyon rossz helyzetben volt pár évig. Az élelmiszert is ajándékba kaptuk, akkor laktunk jól, ha a nagyimék küldtek egy zsák krumplit. Aztán fokozatosan jobb lett, kimásztunk belőle a saját erőnkből, és most középosztálybeli életet élünk. Úgyhogy ne add fel. Nem lesz egy csapásra jobb, de lassan javulni fog. A férjed dolgos, Te is szorgalmas vagy.


Jelenleg múlt század eleji életet éltek. Ilyen volt az átlagos élet régebben. A régi emberek kibírták, mert nem is ismertek mást és pláne nem vették természetesnek a kényelmet. Ki fogod bírni, és olyan tapasztalattal jössz ki belőle, ami erősebbé tesz, mint a legtöbb embert.

2017. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!