Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nevetek mindenen? Ki...

Miért nevetek mindenen? Ki lehet ezt nőni? Vagy csökkenteni?

Figyelt kérdés
Mindenféle tök nonszensz dolognál, aminek nincs értelme, vagy tétje, vagy egy álló szituációnál elkezdek gondolkodni, hogy mi is folyik le, stb. Aztán elkezdek röhögni. - Például: Vagyok egy tüdőszűrésen, és egy vérnyomásmérés közben rám jön. Felelek az iskolában egy versből, mondom a verset és rám jön. Szerintetek kinőhető?

2017. jan. 25. 17:59
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ki tudod nőni. Ha csökkenteni akarod akkor gondolj valami szomorú dologra, nekem egész jól bevált. Egyébként szerintem örülj neki hogy mindenen tudsz nevetni, jó dolog az optimizmus :D
2017. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tény, és köszi. De, eléggé zavaró. Arra gondolok, hogy munkahelyen esetleg egy felvételnél, ha ott is elkezdek röhögni, vagy valami ilyesmi és elhajtanak akkor mi a f**z lesz velem emiatt a s**r miatt. Ki****ott idegesítő.... (Már így belegondolva a nap történéseibe)
2017. jan. 25. 18:11
 3/5 anonim válasza:
adj nekem is abból az anyagból :D
2017. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Odaadnám az összeset ha lenne. :(
2017. jan. 25. 18:59
 5/5 anonim válasza:
Velem hasonló a helyzet és sajnos kiskorom óta ilyen dilis vagyok, mulkor pl. a pszichológusommal beszélgettem és folyton csak mosolyogtam képtelen voltam viszatartani és már nagyon éreztem hogy hülyének tart, de ez van :D
2022. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!