Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy Dohányzok? Mit reagálnak majd rá?

Figyelt kérdés
12 Éves vagyok és már 3 hónapja Cigizek. A szüleimnek el szeretném mondani. Nem akarok nekik hazudni, meg ha a barátaimtól vagy valami másképp tudják meg az rosszabb. Tudnátok segíteni??
2017. jan. 25. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mond el? Csak így: " anya, apa 3 hónapja cigizek " nem kell túlbonyorítani. És azt ajánlom gyorsan szokj le róla ha nem akarsz 20 évesen tönkretett szervezetet, és 25 évesen tüdőrákba meghalni. Korán kezded, ne tedd tönkre magad! Inkább menj el a gyógyszertárba és vegyél egy nicorette sprayt, azért remélem a szüleid majd észhez térítenek!
2017. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na figyelj. Én 13 évesen kezdtem el a dohányzást, azóta is szívom, nem tudok leállni vele. Én azt mondom, hogy aki nincs 16, az sosem tudja megítélni azt, hogy jól esik-e neki a dohányzás, vagy nem. Én amikor 13 évesen elkezdtem, az első 1-2 évben csak azért szívtam mert menő.


De a dohányzás nem menő, sőt, taszító. Ha jól számolok, most 14 éves vagy, ami azt jelenti, hogy még mindig van remény a leszokáshoz (ha rá vagy szokva egyáltalán)


Nem szeretnék hegyi beszédeket mondani, én is utáltam a te korodban, de komolyan mondom, az sokkal menőbb, ha valaki ellenáll a káros szenvedélyeknek.

2018. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!