Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Szerintetek a Vetési...

SÜRGŐS! Szerintetek a Vetési francia/spanyol/általános szakára be juthatok 72 pontos központival és 43-as hozott pontokkal?

Figyelt kérdés

A matekom 28(igen,borzasztó)a magyarom 44.Nagyon reménykedem mert az országos átlag matekbol 27.5 magyarból meg 35.

Esetleg azt nem tudjátok,hogy hányponttal jutott be az elso és az utolso?Ideigelebesen hányadikak voltak?


2017. jan. 27. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az általánosra talán
2017. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lesz szóbeli is, nem?
2017. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ezekre a szakokra úgy tudom nem kell.Farncia,spanyol?Egyiksem esélyes?:(
2017. jan. 28. 00:05
 4/12 anonim válasza:
A három szak közt hogy állítottad fel a sorrendet, melyik az első, második?
2017. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
(Amit írál, nem lehet országos átlag, mert nagyon sok helyen még ki sem javították, a statisztikák meg még végképp nem jöhettek ki, az csak valamelyik sulinak lehet az átlaga szerintem.)
2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első spanyol,aztán francia és általános.Hát akkor bocsánat én azt hittem,hogy az az országos átlag:)
2017. jan. 28. 20:52
 7/12 anonim válasza:
En azt gondolom, az általános és a francia a legesélyesebb. A spanyol a legnehezebb. Egyébként nem olyan rossz felvételi ez, vannak sokkal gyengébbek, ráadásul nem számít, hogy a matekod ennyivel rosszabb, csak az összpontszam! Itt legalábbis. Veszprémi vagy?
2017. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen veszprémi vagyok.Ez az egyetlen dolog ami miatt előnyben részesíthetnek:D És köszönöm a választ:)
2017. jan. 29. 18:02
 9/12 anonim válasza:

És lesz konkurencia? Sokan készültök oda az osztályból, ismerőseid közül? Azért az se mindegy :)

A "veszprémiséget" csak pontazonosság esetén nézik, akkor előny. De szerintem ne aggódj, bízz a legjobbakban!

2017. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem túl sokan eddig konkrétan 3 emberről tudok:)Köszi,én is bizakodom:))
2017. jan. 30. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!