Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem telefonál a GLS...

Miért nem telefonál a GLS futár, ha a csomagon rajta van a címzett a telefonszáma a csomagon? De a címzett nem tartózkodik otthon .

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Hívd fel őket,és mondd nekik,hogy hívjanak fel mielőtt viszik a csomagot.Ha nem tartózkodsz otthon akkor elvileg hagynak egy értesítőt.De mindenképp szólj nekik,és egyeztess velük,hogy neked mikor alkalmas.
2017. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom trehányságból! Nekem mindig előre szól ahogy következek a sorban, mikorra várhat, és +- 10 érkezik is!
2017. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor hívd fel őket és mondd el nekik a panaszod.Sajnos mást nem lehet tenni.Én is jártam így.Akkor hívtak fel,mikor a kapumban álltak,pedig mindig beírtam a megjegyzéshez,hogy 4 ig dolgozom,hiába jönnek nekem 12-kor.Hagyjanak értesítőt majd átveszem..Ez így szokott lenni.
2017. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!