Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy vegyészmérnök milyen...

Egy vegyészmérnök milyen pozíciókat tölthet be? Milyen munkaidőben dolgoznak általában? Családos nőknek való ez a munka?

Figyelt kérdés
Egyetemi továbbtanulás előtt állok és nagyon kétségbe vagyok esve, ugyanis nem tudom mi is érdekel igazán. Választásomat a jövőbe tekintve szeretném meghozni, így például az is szempont, hogy ilyen végzettséggel való munka mellett a családalapítás se húzódjon el, ha már arra is gondolok mert gondolhatok.

2017. jan. 29. 12:21
 1/6 anonim válasza:
Általában felszippantja őket a gyógyszeripar, családdal teljesen összeegyeztethető, kiszámítható munkaköröket lehet vele többnyire betölteni. Ezenkívül más tipusú vegyi, olajipari esetleg élelmiszeripari munkakörökben is eltudnak helyezkedni. Laborban is dolgoznak, irodában is. Gyártásban és kutatásban is...rengeteg területen.
2017. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ez megnyugtató számomra. Esetleg szakmabeli vagy?
2017. jan. 30. 12:38
 3/6 anonim válasza:
Én magam nem vegyészmérnök vagyok, de ismerek szakmámból is és baráti körből is vegyészmérnököket.
2017. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2017. jan. 30. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom (most éppen laboránsként), a műszakiak 8 órás műszakban vannak 6-14 vagy 14-22 között. Nem tűnik megoldhatatlannak a család, bár a koruk miatt csak kevesen házasok, illetve gyerekük sincs.
2017. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akár még vállalkozásod is lehet (mert miért is ne? :D ) Én ismerek olyat, aki a saját házában gyártja a sajtot és eladja :D
2017. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!