Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megvan az esélye,...

Lolkecske kérdése:

Szerintetek megvan az esélye, hogy Producer legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az álmom az,hogy Producer legyek!

-Legfőképpen az EDM műfajban mozgok

-Gitározok 9 éves korom óta előtte doboltam három évet, most 15 vagyok!

-Kottát olvasni is tudok

-FL Studioval fél éve kezdtem foglalkozni és a barátaim szerint nem rosszak a demoim.

-A mixelésben is van tapasztalatom rendszeresen én keverem a zenét a haverjaimnak!

Ennyi igazából :D

Szerintetek van esélyem?

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. jan. 29. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán, csak legyen hozzá rengeteg pénzed.
2017. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos, halvány lila sejtésed sincs arról, mit csinál a producer.

A szórakoztatóiparban ő határozza meg, mi készüljön, s ő koordinálja. Az executive producer gyakran csak névleges, aláír, tárgyal, de kész ennyi.


A producernek nem kell a felsorolt dolgokhoz értenie. Létezik olyan, hogy egy együttes vagy szólóénekes egyben producer is, de általában ez kényszermegoldás.

Első keveri a mecénással.

2017. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebbe a műfajba a producer az a számokat csinálja nem az amit az előbb felsoroltál!
2017. jan. 29. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebbe a műfajba a producer az a számokat csinálja nem azt amit az előbb felsoroltál!
2017. jan. 29. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hülyeségeket ír. Tudom, mit jelent a zenei producer.
2017. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne szórakozz már az electronikus zene mufajba ok csinaljak valamilyen programmal a zenet pl:Tiesto,KSHMR stb
2017. jan. 30. 17:08
 7/7 anonim válasza:
Azt nem lehet biztosra mondani, hogy meg is fogsz belőle élni, de mindenképp hasznos tudásod lesz. Világban szétnézve egyre fontosabb a videó-, fotó-, animáció- és a zeneszerkesztés.
2017. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!